ARKADAŞINI GETİR BONUSU GÖTÜR!

Kuzey FX'de Arkadaşını getirenlere %20'ye kadar bonus imkanı.

Kampanya Kuralları:

  • KuzeyFX yatırımcısı olmanız gerekmektedir. Her üye bu kampanyadan sınırsız sayıda faydalanabilmektedir. Yani istediği kadar arkadaşını KuzeyFX üyesi yapabilir ve üye yapmış olduğu her arkadaşının ilk yatırımlarından 1000 USD'a kadar %10, 1000 USD ve üzeri yatırımından %20 Bonus alır. Getirmiş olduğu arkadaşlarıda kendi yapmış oldukları ilk yatırımdan %30 Hoşgeldin Bonusu kazanır. İki tarafında kampanyadan faydalananbilmeleri için KuzeyFX’teki hesaplarda en az 250 USD fonlama yapmaları gerekmektedir.
  • Arkadaşlarını getiren bu üyelerin tek seferde maksimum kazanç sağlayabilecekleri tutar arkadaşının yatırım tutuarından fazla olamaz. Bu kampanyadan kazanılan bonus miktarı yapılacak forex işlemlerinde marjin seviyesini yükseltmek için destek görevi görür, çekilemez. Kampanyaya katılmak için KuzeyFX web sitesi iletişim kısmından, whatsapp hatlarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Yatırımcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada usulsüzlük yaptığı tespit edilirse hiç bir mazeret belirtmeden KuzeyFX tarafından hesap kapatılıp yapılan tüm işlemler geçersiz sayılacaktır.
  • KuzeyFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir. KuzeyFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, KuzeyFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.